תקרת ערוגות – כל מה שחשוב לדעת

 
בעיות רבות התגלו לגבי איכות החומרים שנעשה בהם שימוש לבנייה. בעבר, על מנת לחסוך בעלויות, נהוג היה לצמצם בכמויות הבטון, ולהשתמש בצורה נרחבת יותר במים – אלה הובילו לתוצר בנייה דק יותר וחלש.

 

תקרת ערוגות מפצה על תכניות הבנייה המוצנעות שהונהגו בארץ בעבר

 
 
 
 
הממשלה לא פעלה באזורים נרחבים במדינה ולא הייתה כלל רגולציה על תקנות בנייה בסיסיות. אין זה מפליא, אם כן, שמידת הנזק הפוטנציאלית יכולה להיות גדולה מאוד. חברתנו מציעה שירותי בנייה מתקדמים כגון: השכרת ציוד איכותי לבניין, אשר יחפו על כל בעיה עתידית ויבוצעו בצורה מקצועית על-פי התקנות הכלליות העדכניות בנושא. 
 
 
תקרת ערוגות
 
 
 
 
 
 

ממה עשויים להיגרם הנזקים?

 
הנזקים עשויים להיגרם כתוצאה ממספר גורמים: חוזק רעידות האדמה, משך זמנן, סוג האדמה וסוג הבנייה באזור. דוגמה מובהקת לנחיצותה של תקרת ערוגות היא ברעידות האדמה שהתרחשו בהאיטי. מומחים בנושא טענו כי קיים קשר ישיר בין איכות הבנייה הירודה באזור לבין הנזק העצום שהתרחש. ניכר כי הנזקים הרציניים כתוצאה מרעידות אדמה נעוצים בהתמוטטות מבנים מאוכלסים. 

אילו חומרים קיימים לבנייה בבטון?

 
ישנם סוגים רבים של בנייה בבטון בשוק כיום, חלקם מבוססים על חומרי סיליקון ואחרים מבוססים על מים. מובן שלשני הסוגים קיימים יתרונות וחסרונות. ככלל, מחיר תקרת ערוגות איננו זול, אולם עדיף לשכור שירותי חברת השכרה מובילה בתחום, כמו אקרו המפרץ, על מנת לאפשר עמידה בזמנים וכן חיסכון פיננסי בעתיד (למקרה של שיפוצים). חשוב לציין כי חוסר ידע בנושא עשוי להוביל לרכישה מיותרת של חומרים ובנוסף לתיקונים רבים. 
מעוניינים לדעת עוד אודות תקרת ערוגות? חייגו עוד היום ונשמח לענות לשירותכם: