אקרו המפרץ
 
 
 
 
 
5
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3213812
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותי החברה

 
אקרו המפרץ מרכזת את כל הדרוש לביצוע עבודות בניין עם יסודות מעולים – הן ברמת המוצר והן ברמת השירות. תוכלו להשכיר מגוון רחב של מוצרים לתקופת הזמן הדרושה לכם ובהתאם לאופי הפרויקט. המומחים של אקרו המפרץ יבנו עבורכם סל מוצרים ושירותים מקיף, שישאיר אתכם מכוסים מכל הכיוונים.
 

עם שירותי החברה נמנים:

 
  • השכרת ציוד לבניין ותשתיות – כולל: תבניות לתקרת צלעות מצולבות, פיגומים מכל הסוגים (לרבות פיגומי אקרו), רגלי בניין, קורות עץ לעומסים משתנים (H-20 מסוג VT20 בייבוא גרמני), מגדלי אקרו קל (צינור 1.5 צול וצינור 2 צול תקניים) ועוד

  • השכרה ומכירה של פיגום נייד - פיגום גלגלים לגבהים לפי דרישה

  • השכרת תבניות לתקרת קסטות לבניין – השכרה בלעדית של תבניות לתקרת ערוגות בגדלים שונים. מוצרים אלו מאפשרים ליצור בסופו של דבר את התקרה החזקה והטובה ביותר בעולם בתוספת גימור מושלם.
  • פינוי, מחזור והשמדת מתכות – אקרו המפרץ מתמחה בפירוק מפעלים ובפינוי כל סוגי המתכות, לרבות פלדה, לטובת מחזור. המענה כולל גם הטמנה והשמדה של מוצרי מתכת ברמות סיכון שונות על-ידי צוות מקצועי ומיומן.
    פינוי מתכות אריק סבן, בשיתוף אקרו המפרץ, מתמחה בפירוק מפעלים, בפינוי ובמחזור מתכות וחומרים מסוכנים. כל זאת מתבצע על-ידי צוות מיומן ובאמצעות משאיות פינוי ואמבטיות פסולת למתכות. לקבלת שירותי פינוי וייעוץ, חייגו 072-3213812 או השאירו פרטים באתר.
 
חברת אקרו המפרץ תשמח לעמוד לרשותכם!
לקבלת ייעוץ מקצועי ולהשכרת ציוד, השאירו פרטים באתר

או חייגו אלינו עכשיו: