אקרו המפרץ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3213812
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רגלי בניין

 
את רגלי הבניין לא תראו כשתעברו ליד אתר בנייה אך מדובר באחד מהאמצעים החשובים ביותר כדי להצליח לבנות את המבנים בסטנדרט המודרני והגבוה ביותר. בזכות הרגליים הללו שאנו מקנים למבנה ניתן להקים תקרות בטון, מרפסות, מרחבים מוגנים ולהרגיש בטוחים בכל שלב.

 

מהם רגלי בניין ולמה הן משמשות?

 
רגלי בניין הן למעשה מוטות ברזל ארוכות וחזקות שאמורות לשאת במשקלים גבוהים מאוד. הצורך הזה עולה כשמקימים תקרה, מרפסת, מרחב מוגן, חדר, גשר או כל מבנה אחר שמחייב החזקה בזמן שהוא באוויר. ללא ההחזקה שלו בצורה יציבה ובטוחה ייתכנו תאונות רבות שעלולות לגרום לפציעות קשות של עובדים ואף למוות, ובמקרה הטוב יותר נזק אך ורק למבנה עצמו שיחייב בנייה מחדש. אמנם מדובר על ציוד שנחשב לשולי מבין כל המתקנים הגדולים באמת כמו עגורן, מלגזה, מערבל בטון או במות הקמה אך בלי רגלי הבניין לא יהיה ניתן לבנות בצורה יעילה ובטוחה.

 

מה צריך לדעת על רגלי בניין?

 
  • רגלי הבניין חייבות לעמוד בתקן הישראלי ולעבור תחזוקה מתאימה כדי לוודא שהן תמיד יספקו עבודה בטוחה. קשה מאוד לסמוך על מוטות ברזל שישמרו על חיי עובדים אך עמידה בנהלים מספקת ביטחון גבוה יותר שבאתר הבנייה לא יקרה שום אסון מחריד. כשמשכירים או רוכשים רגליים לבניין חשוב מאוד לבדוק את התקן ולא לקבל אותו כמובן מאליו כי על טעויות כאלו אנשים בעבר שילמו מחירים כבדים מאוד.

  • ניתן לרכוש רגליים לבניין אך ברוב המקרים פשוט משכירים אותם. מצד אחד רכישה שלהם יכולה להיות משתלמת לטווח הארוך ובעיקר לחברות שבונות בכל עת אך לפרויקטים מסוימים השכרה היא רעיון טוב יותר ולא רק בגלל העלות הנמוכה של ההשכרה ביחס לקנייה אלא הצורך במומחים מהתחום שירכיבו אותם ויתפעלו אותם כולל בדיקות תקינות.
 

ההתקנה היא החלק הכי חשוב

 
ההתקנה וההרכבה של רגלי בניין היא תיבת פנדורה לצרות רבות שיכולות לקרות באתר הבנייה והוא חלק שחייבים לבחון שבשבע עיניים. גם אם מדובר ברגליים שעומדות בכל התקנים ובחברה אמינה ומקצועית, חשוב לבחון היטב האם הכול נעשה לפי הכללים כולל תשומת לב רבה מצד מנהל העבודה.
 

רגלי בניין - בטיחות רק אצל אקרו המפרץ!

 
חברת אקרו המפרץ מתמחה בתחום הבנייה זמן רב בשוק.
אנו מציעים עבורכם פתרונות מהירים לבנייה, והשכרת ציוד.

רוצים לדעת פרטים נוספים? צלצלו עוד היום ונשמח לענות לשירותכם
 
לקבלת ייעוץ מקצועי ולהשכרת ציוד, השאירו פרטים באתר

או חייגו אלינו עכשיו: