אקרו המפרץ
 
 
 
 
 
5
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3213812
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ציוד בניין

 
ענף הבנייה הוא אחד הענפים המצליחים והמשגשגים ביותר שקיימים. ענף בנייה חולש על תחומים רבים ובעיקר על בתים פרטיים אך אנשים רבים מנצלים את הנהלים החדשים כמו למשל תמ"א 38 כדי לשפץ את ביתם ולהרחיב את מספר הקומות.

 

ציוד בניין אצלנו באקרו המפרץ

 
 

ישנן חברות קטנות או אנשים פרטיים שרוצים לשפץ בעצמם או לבצוע קירות חיצוניים גבוהים והם נחוצים לציוד מקצועי שהם לא יכולים לרכוש באופן פרטי וגם העניין לא משתלם להם. באקרו המפרץ מתבצעת גם מכירה וגם השכרת ציוד בניין, כך שתקבלו את כל מה שאתם צריכים כדי להתחיל בעבודה איכותית ופשוטה.

 
 
 
ציוד לבניין
 
 
 
 

מה כולל ציוד לבניין?

 
אנו עוסקים בכל סוגי הציוד הקשור לפיגומי אקרו והשכרת ציוד בניין, עם שנים רבות של ניסיון בתחום. בין הציוד הרב שאנו משכירים ניתן למצוא את פיגומי האקרו שאתם צריכים כדי לבנות או לשפץ באופן חיצוני. פיגומי אקרו הם חלק משמעותי מהבנייה והשיפוצים כך שבלעדיהם המשימה כלל לא אפשרית. אם אתם צריכים לשפץ לגובה או לטייח קירות הפיגומים שלנו יגיעו עד אליכם ויורכבו במקום בבטיחות. ניתן להשכיר פיגומים לכל תקופת זמן, פיגומי אקרו כוללים מעליות שטח כננות הרמה ועוד.

 

מה הכי חשוב לדעת?

 
אחד הדברים המשמעותיים ביותר שצריך לציוד מסוג זה הוא הציוד ההיקפי כמו למשל גדרות לאתר בנייה כדי שלא ייכנסו שעשויים מאלומיניום או ברמת הקסדות שאתם צריכים לחבוש. אצלנו באקרו המפרץ תמצאו את כל מה שאתם צריכים כך שלא תצטרכו לפנות למקומות אחרים. ניתן להשכיר קסדות ופנסים במידת הצורך בכל מידה שהיא, אפודים זוהרים ועוד ציוד משמעותי לעבודות כמו מברשות, שפכטלים וכמובן כלי עבודה קטנים וגדולים, ידניים או חשמליים.
 

החומרים בהם נעשה שימוש

 
באופן כללי, צינורות מתכת נחשבים לחומרים האוניברסליים שבהם נעשה שימוש לבניית פיגום אקרו. היות וכלל בסיס בתעשיית הבנייה הוא שפיגומים אלו יספקו תמיכה עבור משקל המבנים שעתידים לקום, ראוי לציין שמגדלים דורשים היערכות מיוחדת בפן זה. החל משימוש בחומרי גלם חזקים ועמידים יותר, דרך הגדלת הכמות שבה נעשה שימוש וכלה במערכי בנייה מיוחדים – ניכר כי למגדלים יש אתגר לא מבוטל עבור חברות הבנייה. עם זאת, חברתנו מנוסה מאוד בתחום ויודעת להתמודד עם כלל האתגרים שניצבים בפניה.
 
 
רוצים לדעת פרטים נוספים? חברתנו תשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה!
לקבלת ייעוץ מקצועי ולהשכרת ציוד בניין

חייגו עכשיו!