אקרו המפרץ
 
 
 
 
 
5
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3213812
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פינוי פסולת בצפון

 
אם אתם צריכים חברה לפינוי פסולת בצפון, כדאי מאוד שתדעו כמה דברים לגבי החוק. מעבר לכך שהחברה מספקת לכם עמידה בנהלים וכמובן הימנעות מקנסות מיותרים, היא נותנת לכם הרבה שקט ושלווה להמשיך לבנות ברוגע.

 
 

החוק מחייב לפנות את הפסולת המיותרת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל אחד מאיתנו מייצר כמו תזבל של לפחות קילוגרם אחד ביום, אך באתר בנייה ולו הקטן ביותר הכמות הזו תוכפל ואפילו תשולש. אתר בנייה בודד יכול לייצר כמות של מאות קילוגרמים אפילו כשמדובר על שיפוצים בבית, והפסולת הזו לא יכולה להתפנות לפח, יש צורך לפנות את הפסולת לאתר פסולת מורשה וחברה לפינוי פסולת בצפון יכולה לסייע לכם בכך. יתרה מכך, עליכם להציג את ההסכם ביניכם כדי לקבל את האישור להתחיל לבנות.

 

מדוע פינוי פסולת בצפון משפר את הבנייה?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מעבר לכך שמדובר בחוק, פינוי פסולת יסייע לאתר הבניה שלכם להיות יעיל יותר. קחו בחשבון שהפסולת הרבה שתהיה באתר הבנייה לא רק תזהם את הסביבה כי בסוף היא תגיע לאדמה, וזה כולל מלט, נסורת, חצץ ועוד דברים חומרים שונים שמשתתפים בתהליכי הבנייה, היא תפריע לפועלים לעבוד. אף אחד לא רוצה לעבור באזור מלא במוטות ברזל, או רפסודות מעץ ששימשו להובלה של חומרי בניין, ולכן הפינוי צריך להיות שוטף.

 

האם חובה לפנות את הפסולת?

 
אם הפסולת לא תפונה על ידי החברה המתאימה, בסוף הוא יגיע לרחוב. כשהוא יגיע לרחוב, אתם תסתבכו עם המוקד העירוני ואתם עלולים לקבל קנסות. הקנסות האלו אף פעם לא נעימים, ואתם אלו שתצטרכו לשלם עליהם, ולכן חשוב להימנע מהם מראש ולעמוד בהסכם התקשורת עם החברה כפי שציינתם כשקיבלתם את אישורי הבנייה.

 
 
פינוי פסולת בצפון
 
 

פינוי פסולת מטעמי בטיחות

 
יהיה קל לכם למנוע תאונות כשהפסולת תפונה. ובכך תחסכו לעצמכם עילות לתביעות של פועלי בניין שבגלל מוט ברזל שלא פונה או בגלל פסולת שהייתה מכשול למכונה מסוימת מישהו נפגע. תפנו את הפסולת ותחסכו מקרים לא נעימים.
 

מכולת פינוי אשפה קבועה

 
חברה לפינוי פסולת בצפון אמורה לספק לכם שירות מקיף שמתאים בדיוק לצרכים שלכם. מומלץ לשקול את האפשרות להציב מכולה לפינוי אשפה שתהיה תמיד באתר הבנייה, כך שהמשאית לפינוי הפסולת לא תגיע בכל יום. את העניין תשקלו בהתאם לגודל אתר הבנייה ולכמות הפסולת שהוא מייצר ביום.


 

למה אתם חייבים לשכור דווקא אקרו המפרץ?

 
 
אנו באקרו המפרץ דואגים לפינוי פסולת בצפון כבר שנים רבות.

לפרטים נוספים ומידע נוסף צלצלו אלינו עכשיו: