אקרו המפרץ
 
 
 
 
 
5
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3213812
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פינוי פסולת

 
פינוי פסולת הוא גורם מאוד חשוב בעידן שלנו כיום, אנו מייצרים בכמות גדולה מידי יום אך כשמשווים בין עסקים, מפעלים ובתים פרטיים, מבינים שיש סדרי גודל שונים והכל תמיד יחסי. אם יש משהו משותף לכולם זה שפינוי פסולת לא פוסח על אף אחד מהם, ולעתים יש צורך בהתערבות מקצועית לצורך פינוי בטוח וחוקי.

 
 

כמה פסולת אנו מייצרים ביום?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אולי תופתעו לשמוע את הנתון הבא אך אדם ממוצע מייצר ביום יותר מקילו שלם של זבל. אתם בוודאי לא מאמינים אך הסיבה לכך שאתם לא שמים לב כמה זבל אתם מייצרים ביום היא שאתם משליכים אותו מיד לפח האשפה.

 
 
 
פינוי פסולת
 
 
 
 

מהי הכמות המיוצרת?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כל שאריות המזון שאתם מייצרים, נייר הטואלט שאתם משליכים לאסלה ועוד רבים אחרים, יכולים להיות בכמות משתנה מיום ליום אך בכל מקרה בהשוואה לעסק ובטח למפעל, מדובר על כמות קטנה ביותר. ישנם מפעלים שמייצרים כמה טונות של פסולת ביום, אתרי בנייה עם ציוד בניין מייצרים עשרות טונות של ואפילו מסעדה מייצרת כמה מאות קילוגרמים לפחות.

 

כיצד מתבצע פינוי פסולת?

 
כולנו צריכים לדאוג לפינוי פסולת וזה לא משנה היכן אנחנו עובדים ומהי אותה פסולת. זה יכול להיות מזון, חומרי בניין, דפים או בדים, כל דבר צריך להגיע למקום שאליו הוא ראוי. אמנם את הפסולת שלנו אנו משליכים לפח ולאחר מכן יורדים לזרוק את השקית בפח הגדול שנמצא ברחוב אך לא כל פסולת מגיע לשם. פסולת גדולה יותר צריכה להגיע למטמנות מורשות.

 

כיצד הפסולת הגדולה יותר מגיע למטמנות מורשות?

 
 
זה תלוי מי זורק ומה. אם אתם מחליטים לזרוק טלוויזיה גדולה, עליכם הגיע לפח זבל מספיק גדול, זה שמכונה בשפת העם 'צפרדע' ולהשליכו לשם. אם אין צפרדע קרוב, העירייה בדרך כלל מבצעת פינוי פסולת גדולה יותר בשעות ובימים קבועים ועליכם לדעת מתי הם.

 
 

כיצד חשוב לנהוג על מנת לא לעבור על החוק?

 
במידה ואתם בעלי של מפעל או אחראים על פינוי פסולת של חברת בנייה מסוימת, עליכם ליצור קשר עם חברת מקצועית בעלת רישיונות שמפנה פסולת אל מטמנות מורשות בלבד. אם לא תעשו כך, אתם עוברים על החוק ומסתכנים בקנסות עתק.
 

אקרו המפרץ - החזקים בפינוי פסולת מהיר!

 
 
אנו באקרו המפרץ דואגים לפינוי פסולת כבר שנים רבות למגוון רחב של לקוחות. רוצים ליהנות מהשירות הכי טוב שיש? פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

חייגו עכשיו: