אקרו המפרץ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3213812
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פיגום נייד אלומיניום

 
בין מגוון הפיגומים המוצעים להשכרה או רכישה בבתי עסק לציוד בנייה, ניתן גם למצוא פיגום נייד אלומיניום. זהו אחד הפיגומים הפופולאריים ביותר וזאת בשל חומר הגלם ממנו הוא עשוי – האלומיניום. זוהי מתכת גמישה וקלה, בטיחותית, איננה נתונה לקורוזיה או החלדה, ויחד עם זאת היא נחשבת לחומר גלם קשיח. משמע, מדובר פה במתכת אידיאלית במיוחד בעבור פיגום נייד.

 

פיגום נייד אלומיניום - יתרונות וחסרונות בולטים

 
 
 
כאמור, פיגום נייד מאלומיניום הוא בעל יתרונות רבים, בנוסף, באמצעות האלומיניום מתאפשרת עבודה נוחה ויעילה, כמו כן היא צפויה להיות מהירה יותר, וכמובן את כלי העזר ניתן לנייד ממקום למקום, הוא פשוט להרכבה ופירוק, עם זאת רצוי שיעשו זאת אנשי מקצוע.
 
 
 

הגבלת גובה

 
בכל הקשור לתחום הבנייה, כן נדרשים פיגומים ניידים, והם אפילו מתאימים לעבודות בגובה, אולם לא כמו הפיגומים החשמליים המגיעים לגובה רב. פיגום אלומיניום יכול להגיע או לגובה נמוך או לבינוני.

 

ניידות

 
פיגום נייד אלומיניום, כשמו כן הוא, ניתן לנייד אותו בקלות יתירה ממקום למקום, לרוב מדובר באתרי בנייה, ובנוסף, מכיוון שקיימות הגבלות הנוגעות למשקל אותו הוא אמור לשאת, זוהי הזדמנות לחסוך בזמן עבודה.

 

מהו המנגנון של פיגומים אלה?

 
פיגום נייד מאלומיניום הינו בעל מנגנונים מתקדמים, לכן ניתן להרכיבו ללא אמצעי עזר, הוא כבר מגיע מבית העסק עם החיבורים המתאימים. בנוסף, יש לכך גם משמעות כלכלית בשל האפשרות לחסוך בכוח אדם מיותר. כאשר מדובר בפיגומים ניידים מאלומיניום, גם הזמן הוא פרמטר חשוב, הליך הרכבתם הינו מהיר ביותר, וכך ניתן לפעול על פי לוחות הזמנים שתוכננו מראש.

 

עמידות

 
פיגום נייד שכזה, נחשב גם עמיד מאוד, וככלל האלומיניום נחשב לחומר גלם איכותי במיוחד, ולכן נעשים בו שימושים שונים בתעשייה. מכיוון שהוא חסין גם בפני תנאי מזג אוויר שונים, הוא איננו מחליד, הוא יכול לשמש את הלקוחות למשך זמן ממושך. באמצעות הפיגומים הללו ניתנת האפשרות לשפץ דירות או בניינים, גם רבי קומות ואכן לא מעט חברות שיפוצים עושות בו שימוש.

 

לאיזה בית עסק מומלץ לפנות?

 
קיימים לא מעט בתי עסק בארץ העוסקים בתחום מכירת ציוד לבנייה, בין היתר גם פיגומים. חשוב מאוד לבחור בחברה בעלת שם ומוניטין חיובי, כזו אשר צברה לעצמה לקוחות רבים במהלך השנים. בבתי עסק אלה, מועסקים עובדים מהשורה הראשונה שיוכלו להתאים לכל לקוח את הציוד המתאים לו ביותר לצרכי העבודה. בנוסף, ניתנת גם ההזדמנות להשכיר או לרכוש אותם.

 

בטיחות מושלמת

 
מכיוון שכל סוג של פיגום דורש שימוש זהיר, רק בבית עסק וותיק ומקצועי תוכלו למצוא פיגומים ניידים מאלומיניום בעלי תווי תקן מחמירים ביותר. כמו כן, מומלץ לבחור בבית עסק הפועל מתוך שקיפות מלאה. אמינות משמעותה במקרה זה היא גם דאגה לבטיחותיות הפיגומים, וכאמור, על אנשי הצוות לגלות מקצועיות רבה, הם יודעים בדיוק איזה סוג של פיגומים מתאים למטרות שלכם.

 

לסיכום

 
קיימים בשוק עוד סוגים של פיגומים ניידים אשר אינם מיוצרים מאלומיניום, למשל פיגום המיוצר מחומר גלם אחר – הפיברגלס, אולם אין ספק כי הבחירה באלומיניום היא הטובה והפרקטית ביותר. באקרו המפרץ תוכל למצוא פיגומים במחירים משתלמים, ובעיקר תוכלו להיות רגועים כי תרכשו מחברה מקצועית ומובילה בתחומה עם שירות אדיב ומנוסה.

 

פיגום נייד אלומיניום – רק אצל אקרו מפרץ

 
חברת אקרו המפרץ עובדת שנים רבות בתחום השכרת ציוד לבניין. אנו עושים את המיטב על מנת לספק את שביעות רצון קהל לקוחותינו.

 
 
רוצים לדעת פרטים נוספים? צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

לקבלת ייעוץ מקצועי ולהשכרת ציוד

השאירו פרטים באתר

או חייגו עכשיו: