אקרו המפרץ
 
 
 
 
 
5
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3213812
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מגדלי אקרו

 
מגדלי אקרו נחשבים בעולם הבנייה לתחום ייחודי, אשר נעשה בו שימוש בהליכי בנייה ובחומרי גלם איכותיים. מגדלי אקרו חוסכים מרחב רב ומסוגלים לאכלס כמויות דיירים רבות יותר מאשר מבנים דומים נמוכים יותר. חברת אקרו המפרץ נחשבת למובילה בתחום זה.
 

למה מגדלי אקרו משמשים?

 
 

מגדלי אקרו נחשבים ליציבים מאוד מבין כל ציוד הבניין הקיים, ומסוגלים להתמודד כנגד רוחות ורעידות אדמה (עקב האיכות הגבוהה בפיגומים שעל בסיסם הם קמו). לצרכי הבטיחות, עוד בשלב הבנייה ההתחלתי חברתנו מקפידה על שמירת אזור בנייה מאורגן ובטוח. הקפדה על פרטים קטנים, כגון סידור כלי העבודה מראש וזהירות ע"פ הכללים, ישדרג את תהליך העבודה של העובדים ויבטיח הקמת מגדלים איכותיים ובטוחים יותר.
 
 
 
מגדלי אקרו
 
 
 
 

בטיחות עבודה

 
מגדלי אקרו נחשבים ליציבים מאוד, ומסוגלים להתמודד כנגד רוחות ורעידות אדמה (עקב האיכות הגבוהה בפיגומים שעל בסיסם הם קמו). לצרכי הבטיחות, עוד בשלב הבנייה ההתחלתי חברתנו מקפידה על שמירת אזור בנייה מאורגן ובטוח. הקפדה על פרטים קטנים, כגון סידור כלי העבודה מראש וזהירות ע"פ הכללים, ישדרג את תהליך העבודה של העובדים ויבטיח הקמת מגדלים איכותיים ובטוחים יותר.
 

זיהוי סכנות בתהליך הבנייה

 
אנשי החברה המיומנים מסוגלים לזהות סכנות פוטנציאליות שעשויות להשפיע לרעה על תהליך הבנייה בעתיד. עובדי החברה מקפידים למפות את כלל הסיכונים ובונים תכנית פעולה שתתאים להתמודד עם הבעיות. כמו כן, ראוי להקפיד שכל ציוד חשמלי יהיה מרוחק מאזור הפיגומים על מנת למנוע פגיעה פוטנציאלית בחיי אדם.
 

החומרים בהם נעשה שימוש

 
באופן כללי, צינורות מתכת נחשבים לחומרים האוניברסליים שבהם נעשה שימוש לבניית פיגומים. היות וכלל בסיס בתעשיית הבנייה הוא שפיגומים יספקו תמיכה עבור משקל המבנים שעתידים לקום, ראוי לציין שמגדלים דורשים היערכות מיוחדת בפן זה. החל משימוש בחומרי גלם חזקים ועמידים יותר, דרך הגדלת הכמות שבה נעשה שימוש וכלה במערכי בנייה מיוחדים – ניכר כי למגדלים יש אתגר לא מבוטל עבור חברות הבנייה. עם זאת, חברתנו מנוסה מאוד בתחום ויודעת להתמודד עם כלל האתגרים שניצבים בפניה.
 
 
רוצים לדעת פרטים נוספים? חברתנו תשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה!
לקבלת ייעוץ מקצועי ולהשכרת ציוד
חייגו עכשיו או השאירו פרטים באתר.