אקרו המפרץ
 
 
 
 
 
5
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3213812
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

המידע החשוב ביותר למהנדס מתחיל

 
ענף הבנייה הוא אחד התחומים שמשתפרים משנה לשנה וכל אחד שנמצא בתחום, אפילו אם מדובר על שנים רבות של ניסיון, תמיד חייב להישאר מעודכן. כשמהנדס מתחיל נכנס לעבודה בשלבים הראשונים שלו הוא יכול להיות מאוד לחוץ ולא להכיר הרבה מהדברים שעומדים בדרך.

 

ברוך הבא לעולם ההנדסה

 
 
הציוד שעליו למד אך לא ראה באופן מעשי בעבודה שוטפת, תכנונים שנתקלים באירועים בלתי מתוכננים או במגבלות שקשה מאוד להעביר באוניברסיטה או במכללה והרבה דברים שרק השטח עצמו יכול ללמד. מתי צריך להשתמש במגדלי אקרו, מה צריך לזכור כשמשכירים פיגומים וכיצד אפשר לייעל את העבודה, כל אלו הן שאלות שיקבלו מענה בשנים הראשונות של העבודה.
 
 
 
מידע למהנדס מתחיל
 
 
 
 

המידע החשוב ביותר למהנדס מתחיל

 
  • כל מהנדס חייב להכיר את כל הציוד שהוא לא אחראי עליו באופן ישיר אך כן חייב לדעת מתי צריך אותו, מה חשוב לדעת לגביו ואיך הוא צריך להתבצע. מגדלי אקרו הם חלק חשוב מאוד בבנייה של מבנים גדולים שמצריכים תקרת בטון גדולה. כשאנו הולכים בנמל תעופה ובקניון אנחנו יכולים להתרשם ממנה עצום ממדים וגבוה שלא תמיד ברור כיצד אפשר להקים אותו ממלט בלי שיקרוס. מגדלי אקרו נועדו לתמוך בתקרות הבטון ואין צורך במנוף כדי להקים אותם וההרכבה מתבצעת כמו לגו.

  • מהנדס חייב לקחת בחשבון שיש הרבה אירועים בלתי מתוכננים שיכולים לפגוע בעבודה. אירועי בטיחות שמצריכים עצירה של העבודה, מזג אוויר שמשפיעה עליה, שביתות ובעיות עם ספקים וחברו תקבלן, כל אלו מחייבים שיקולים אחרים שלפעמים בעבודה עצמה בתכנון ובבנייה יכולים להתנגש עם שיקולים אחרים.
 

לדעת ממי להשכיר ציוד וחומרים

 
יש הרבה דברים שמהנדס מתחיל צריך לדעת אך אחד הדברים החשובים שבהם היא לדעת מאיפה משכירים ציוד איכותי. ציוד לבניין וחומרי בנין הם חלק חשוב מאוד מכל פרויקט ולא משנה עד כמה בעלי המקצוע האחרים וגם המהנדסים בעצמם יהיו מקצועיים, התוצר הסופי יכול להיות לוקה בחסר ברגע שהחומרים לא יהיו איכותיים. חברה שמשכירה מכונות, פיגומים או כל ציוד נחוץ אחר לאתר בנייה באיחור או עם אותיות קטנות בחוזה יכולה לפגוע בכל פרויקט בכמה רבדים ולכן אנחנו באקרו המפרץ נשמח לספק לכם שירות איכותי שייתן לכם שקט ושלווה בכל שלב בנייה. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעבוד לשירותכם.

 
מהנדסים בתחילת דרככם? צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם עוד היום!